Başkanın Mesajı

Değerli hemşehrilerim;
29 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel Kaynarca’mıza bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Kaynarcalılardan aldığımız destekle, ‘işimiz de gücümüz de’ Kaynarca olacaktır.

Kaynarca’nın imaj sorununu ortadan kaldırarak, tüm güzellikleriyle, cazibe merkezleriyle anılmasını sağlamaya; makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde Kaynarca halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.

İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Kaynarca’yı hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek, “Marka şehirler” arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir Kaynarca en büyük hedefimizdir.

Kaynarca’yı, Kaynarcalılara yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Kaynarca oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle Kaynarca’yı, eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle, rekreasyon alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Kaynarca büyük düşündü ve bizi bağrına bastı. Beklentilerin farkında olarak, Kaynarca’yı her alanda zirveye taşıyacağımızın ve tüm Kaynarcalıların belediye başkanı olacağımın sözünü veriyorum.

Zeynur ÖZEL
Kaynarca Belediye Başkanı

ZEYNUR ÖZEL

Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kaynarca / SAKARYA

Telefon : 0264 871 20 96  
Faks     : 0264 871 30 79