Ramazan çocuklara güzel Kaynarca şenlendi...

Ramazan çocuklara güzel Kaynarca şenlendi...

Kaynarca Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Şenlikleri yoğun ilgi gördü. Çocukların eğlenerek öğrendiği gecede Başkan Özel pamuk şekeri ve allı güllü macun dağıttı

YOĞUN KATILIM

Kaynarca Belediyesi gelenekleri yaşatmak, Ramazan ayının maneviyatını ve coşkusunu çocuklara daha iyi hissettirebilmek için Ramazan Şenlikleri düzenledi. Atatürk İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleşen şenlikler yoğun ilgi gördü.

Geleneksel Ramazan eğlenceleri ile günümüz aktivitelerinin harmanlandığı gecede Belediye Başkanı Zeynur Özel çocuklara pamuk şeker ve allı güllü macun ikram etti.

Canlı performans Hacivat&Karagöz, Aşuk ile Maşuk, ateşbaz, çocuklara özel yarışmaların yapıldığı, ikramların dağıtıldığı Ramazan Şenliklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

GELENEKLERE BAĞLI...

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ‘Ramazan çocuklarla güzel’ diyerek yaptığı açıklamada “Ramazan Şenliklerini geleneklerine bağlı ancak modern, geçmişini bilen ancak yüzünü geleceğe dönen gençler istediğimiz için tertipledik.

Çocuklar orta oyununu bilmeli ama hedefi uzay bilimleri olmalı. Ramazan ayının coşkusu çocuklarımız eğlendiğinde katlanıyor. Bu senede ilçemizin çocukları için böyle bir etkinlik tertipledik. Ramazan’ın bereketi paylaştıkça coşkusu enerjisi ise çocuklar güldükçe artıyor” dedi

ZEYNUR ÖZEL

Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kaynarca / SAKARYA

Telefon : 0264 871 20 96  
Faks     : 0264 871 30 79